Mapa


Pokaż Krasnale Łodzi na większej mapie

Podziękowania

Fot. Marcin Stępień /AG


My Łódzkie Krasnale, w tym radosnym dla nas dniu, w którym odbyła się akcja "Merkurochron" pragniemy podziękować jej autorowi i odtwórcy panu Cezaremu Bodzianowskiemu.

Dziękujemy serdecznie za zwrócenie uwagi świata na naszą niedolę.

Uroczyście ogłaszamy, że od dziś może czuć się jednym z nas a performance wzbudziło w naszych sercach wiele emocji. My, Łódzkie Krasnale, wiemy najlepiej jak bardzo potrzebna jest Łodzi skuteczna ochrona zabytkowej tkanki miejskiej.

Wzywamy osoby władne w tym mieście do pochylenia się również nad naszym losem. My również jesteśmy w tym mieście zabytkowe! Inne miasta musiały sobie wyprodukować krasnale, od nowa, jeden po drugim. To naprawdę smutne, że zapominacie o nas. Czekamy na to, aż obejmiecie nas opieką i doprowadzicie nas stanu z czasów świetności. Nas i nasze domostwa. Tylko tyle, pragniemy, w zamian za nasze oddanie.

Artykuł w .
Artykuł w GW.

6 komentarzy:

Emilia pisze...

Dobrze powiedziane!

Private investigator London pisze...

Fajna strona, zobacz moją!

Sala konferencyjna Łódź pisze...

Zaciekawiłeś mnie tym o czym piszesz. Może zainteresujesz się moim blogiem.

producent domków letniskowych pisze...

Trafnie.

Anonimowy pisze...

Wreszcie coś interesującego w necie, miło spędziłem tu czas pozdro od prezentacjematuralne2013.pl

nowe mieszkania w Łodzi pisze...

Świetna inicjatywa. O tych wrocławskich krasnalach od dawna jest głośno, a tymczasem łodzianie w dużej mierze nie zdają sobie sprawy, że u nas też jest ich całkiem sporo. Czas to zmienić, gratulacje za inicjatywę!